Projekty

SMS Sender

Program SMS Sender umožňuje jednoduché odosielanie SMS správ priamo cez rôzne webové SMS brány bez nutnosti sa zdĺhavo prihlasovať cez webový prehliadač. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Po spustení programu je potrebné nakonfigurovať konto z portálu SMS brány – stačí len zadať svoje prihlasovacie údaje. V programe môžete používať aj viac kont na tú istú SMS bránu. Ak správne nastavíte svoje prihlasovacie údaje, môžete okamžite začať odosielať SMS správy. Vo vrchnom riadku sú údaje o zvolenom konte. V ďalšom riadku sa zadáva telefónne číslo. V samostatnom okne píšete správu. Pod ním sú aktualizované údaje o počte znakov, počte SMS, v ktorých sa váš text odošle, ale aj o počte kreditov, ktoré správa zhltne.

Voľné minúty

Aplikácia na rýchlu a jednoduchú kontrolu prevolaných voľných minút pre paušál od T-mobile-u. Sťahuje informácie o počte prevolaných voľných minút, o počte prenesených dát cez GPRS, o posledných faktúrach a/alebo informácie o počte prenesených dát pomocou služby Rýchly internet.

TravianPro

Aplikácia TravianPro slúži pre spríjemnenie hrania známej webovej on-line hry – Travian. Ponúka množstvo štatistík, prehľadov, upozornení na udalosti, vylepšení a hlavne veľkú a prehľadnú mapu, v ktorej sa určite nestratíte a vďaka ktorej budete mať vaše blízke, ale aj vzdialenejšie okolie pod palcom.

Random Wallpapers

Random Wallpapers je program na realizáciu pravidelnej výmeny pozadí pracovnej plochy pre systém Windows. Vlastnosti programu: program umožňuje zmenu pozadia pracovnej plochy vo zvolených časových okamihoch – každú hodinu, denne vo zvolený čas, týždenne, mesačne, jednorazovo, resp. vždy pri spúšťaní operačného systému; sú podporované nasledujúce grafické formáty: BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, EMF/WMF a množstvo ďalších (spolu 18 formátov s 35 rôznymi príponami); poradie zobrazovaných pozadí je možné realizovať náhodným výberom z definovaného priečinka, resp. je možné definovať vlastné poradie výmeny; pri zmene pozadia je možné prispôsobiť veľkosť obrázka ploche a zachovať pritom pomer strán; program sa môže spúšťať pri štarte Windows alebo ručne, pri zmene pozadia pracovnej plochy je možné zobrazovať informačné okno; a pod …